Middelen page

Geplaatst op

Om de gelijke kansentest af te ronden, kan het nodig zijn om contact op te nemen met specialisten op het gebied van gelijke kansen. Zij kunnen u helpen bij het beantwoorden van uw vragen, of u begeleiden bij het vinden van informatiebronnen voor de zaken die u interesseren. Hier bieden wij u een lijst van externe personen en gelijkwaardige deskundigen die u kunnen helpen, ingedeeld volgens het discriminatiecriterium waarin u geïnteresseerd bent.

Externe middelen : 

Gender, genderidentiteit en genderexpressie : Instituut voor de Gelijkheid van Vrouwen en Mannen (IGVM)
Contactpersoon : Françoise Goffinet, Francoise.Goffinet@iefh.belgique.be, Tel. : 02 233 42 65

Invaliditeit :

Etnische en culturele achtergrond, seksuele oriëntatie (LGBT),  : Unia
Contactpersoon : Bruno Martens, Bruno.Martens@unia.be, Tel. : 02 212 30 00

Experts equal.brussels (naam, email adres, telefoon) :

Gender : Sayanne Lima Pinto, slimapinto@gob.brussels, Tel. : 02 204 3612

Handicap : Scarlett Renoirte, srenoirte@sprb.brussels, Tel. : 02 204 3665

Etnische en culturele achtergrond : Noémie Emmanuel, nemmanuel@sprb.brussels, Tel. : 02 204 3038

Seksuele oriëntatie, genderidentiteit en genderexpressie : Danny Jacqmot, djacqmot@gob.brussels, Tel. : 02 204 3869

Sociale afkomst en situatie : Vincent Laborderie, vlaborderie@sprb.brussels, Tel. : 02 204 3691